Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Budizol Sp. z o.o. S.K.A.

Budizol Sp. z o.o. S.K.A.

Na OLX od kwiecień 2018

Ostatnio online w dniu 01 lipca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Kategorie
Sortuj

Włocławek

Pełny etat

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Odświeżono dnia 11 lipca 2024

Włocławek

Pełny etat

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Odświeżono dnia 11 lipca 2024

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Włocławek

Pełny etat

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Odświeżono dnia 06 lipca 2024

O nas

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1989. Dzięki zaangażowaniu w szereg spektakularnych projektów szybko zdobyliśmy uznanie. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych, generalnym wykonawstwie oraz na produkcji wysokoprzetworzonych elementów budowlanych (prefabrykatów żelbetowych i drewnianych).

Działamy jako deweloper o profilu mieszkaniowym i komercyjnym. Znając realia procesu inwestycyjengo – a przede wszystkim jego czasochłonność – zdecydowalismy sie poszerzyć naszą działalność o dwie fabryki: prefabrykatów drewnianych oraz żelbetowych i sprężonych. Produkujemy je na potrzeby realizacji konkretnych projektów, gwarantując idealne dostosowanie do parametrów konstrukcji budynków. Dla inwestorów oznacza to przede wszystkim znaczne oszczędności w zakupie materiałów oraz znaczne ograniczenie ilości prac wykonywanych na placu budowy. Efektem stosowania proponowanych przez nas rozwiązań jest obniżenie kosztów jednostkowych inwestycji i skrócenie czasu trwania budowy .

Jesteśmy dumni z opracowanego przez nas systemu budowy prefabrykowanych obiektów energooszczędnych „Energia³”. Rozwiązania zastosowane w tym systemie pozwoliły wdrożyć na polski rynek energooszczędne prefabrykaty żelbetowe przyjazne środowisku naturalnemu. Opracowana technologia pomaga projektantom i inwestorom wykorzystywać odnawialne źródła energii, optymalizować konstrukcję budynków oraz skracać czas realizacji.

Główna siedziba firmy to Włocławek. Mamy tu dwa zakłady produkcyjne oraz kompleksowe zaplecze technologiczne ze zbrojarnią automatyczną oraz laboratorium. Biuro handlowe firmy znajduje się w Warszawie.
 

Kontakt

  • Komunalna 8
  • 87-800 Włocławek
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu+48502286410
  • Strona internetowahttp://www.budizol.com.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon